O autorze
Współpracował z magazynami "A4", "Architektura", "Bluszcz", "Dik Fagazine", "Exklusiv", "Glamour", "Kmag", "Pani", "Podróże", "Twój Styl", "Waw", "Wprost", jego ilustracje publikowano również w zagranicznych czasopismach "Crushfanzine", "Lube" i "The End Magazine". Jest autorem okładek albumów muzycznych: Fisza i Emade "Heavi metal" i Moniki Brodki "Granda". Plakacista wielu sztuk Teatru Dramatycznego im. Gustawa Holoubka w Warszawie. Współpracuje z Teatrem Wielkim Operą Narodową. Od 2011r. należy do agencji ILLO. Poza pracą graficzną jest instruktorem medytacji i początkującym nauczycielem w tradycji Szambali.

Debata Krytyków

Siedzę przy biurku i temperuję wybrane kredki. Dziś czeka mnie bój o deadline- czyli usilna próba o niezawalenie terminu oddania pracy do druku :)

Walka przyjemna bo ilustruję debatę krytyków, która odbyła się w zeszłym tygodniu w kuchni redaktora Urbaniaka.
W końcu miałem okazję zgromadzić samodzielnie materiał zdjęciowy na którym zbuduję postaci grające pierwsze role na formacie trochę szerszym od A4.
Zdjęć chciałem zrobić tylko kilka, ale się zasłuchałem , zamyśliłem i nastukałem z dwie setki ( pewnie dla profesjonalistów to ilość na ledwie rozgrzewkę;) ), z których cały weekend wybierałem ulubione ujęcia.

Zostało mi ich na kilogramy, więc tu jedno:


I fragment szkicu:


Całość do przeczytania i obejrzenia w kwietniowym magazynie Exklusiv.
( O ile zdąrzę )

Dobranoc!
Trwa ładowanie komentarzy...